Kapat

Vida İle Son Görüşme

Anasayfa
Futbol Vida İle Son Görüşme

Şenol Güneş, Hırvat stoperin, Devler Ligi için şart olduğunu söyledi. Beşiktaş yönetimi, tecrübeli hocanın talebi sonrası Ocak ayını bekleme seçeneğini ajandasından çıkardı. Başkan Orman, pazarlıklar için bugün Ukrayna’ya gidiyor

Dinamo Kiev’le sözleşmesi Aralık’ta bitecek olan Vida’nın bonservisine yüksek paralar ödemek istemeyen Beşiktaş, yıldız futbolcuyu almak için gerekirse ara transfer dönemini bekleme kararı almıştı. Ancak teknik direktör Şenol Güneş’in yönetime verdiği rapor, Başkan Fikret Orman ve ekibinin bütün hesaplarını değiştirdi. Tecrübeliçalıştırıcının, Vida transferininertelenmemesini ve hemen bitirilmesiniistediği öğrenildi.

YENİ BİR TEKLİF SUNACAKLAR
Güneş’inraporunda, “Şampiyonlar Ligi’nde gruptançıkma hedefine ulaşabilmemiziçin defansa takviye şart.Vida bir an önce kadromuzadahil olarak adaptasyon döneminiatlamalı” ifadelerini kullandığı öğrenildi. Başkan Fikret Orman ve transferden sorumlu asbaşkan Umut Güner’in, bugün Ukrayna’ya giderek, Dinamo Kiev’le son kez masaya oturması bekleniyor. Siyahbeyazlıların,Vida için belirlediği1 milyon Euro bonservisbedelinde esneklik yaparak,yeni bir teklif sunacağı gelenbilgiler arasında.

Kaynak: Sabah

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir