Kapat

Cenk Tosun: Üzerimde baskı yok

Anasayfa
Haberler Cenk Tosun: Üzerimde baskı yok
Cenk Tosun: Üzerimde baskı yok
Beşiktaş’tan ara transfer döneminde 22 milyon Euro karşılığında Everton’ın yolunu tutan Cenk Tosun, dün yeni kulübü tarafından İngiliz basınına tanıtıldı. Milli futbolcu, takımda iyi bir ortamla karşılandığını söyleyerek, “Bonservis bedelim benim üzerimde baskı yaratmıyor aksine benim için bir onur. Belki klişe gibi gelebilir ama burada herkes bana gerçekten yardımcı oldu. Özellikle de Rooney. Sigursson ve Jagielka da evimde gibi hissetmem için uğraştı” diye konuştu. İşte Tosun’un diğer sözleri;

‘Rol model olmak istiyorum’

“Bir oyuncu olarak karakterim İngiltere’ye çok uygun. Ayrıca örnek olarak Emre ve Tugay gibi buraya gelmiş ve başarılı olmuş Türk oyuncular var önümde. Türkiye’deki genç oyuncular için bir rol model olmak ve onlar için burada bir kapı açmak istiyorum. Premier Lig’de oynayan tek Türk olduğumu bilmek de onur verici.”

‘Beşiktaş’ta harika yıllar geçirdim’

“Beşiktaş Başkanı Fikret Orman beni çok seviyor. Beşiktaş’ta harika 3,5 yıl geçirdim. Teknik direktörümüz Şenol Güneş benim için baba gibiydi ancak herkesin hayatta hedefleri vardır ve benim hedefim de buraya gelmekti.”

‘Walcott ile iyi anlaşırım’

“Theo Walcott harika bir oyuncu, bunu kanıtladı. Hızlı, iyi ortalar yapıyor. Bizim için büyük bir transfer olur. Şu anda takımımızda çok yetenekli oyuncularımız var ve o da transfer edilirse, gerçekten katkı sağlayacaktır. Onunla iyi anlaşırım.”

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

sizlere besiktask.org farkıyla sunulmuştur
http://www.fanatik.com.tr/2018/01/17/cenk-tosun-baska-teklifler-de-aldim-1343551

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir