Kapat

Ersen Martin: Türkiye’de işler maalesef farklı işliyor

Anasayfa
Haberler Ersen Martin: Türkiye’de işler maalesef farklı işliyor
Ersen Martin: Türkiye'de işler maalesef farklı işliyor
Formasını terlettiği her takımda başarıyla mücadele eden eski Milli futbolcu Ersen Martin, 1 AN TV ekranlarında her Cuma akşamı yayınlanan Tahminim Pekmez programında Türkiye’de yapılan transfer yanlışlıklarını anlattı.

Türkiye’de menajerliğin Avrupa’daki gibi oturmadığını ifade eden Martin, ‘‘Avrupa’da FIFA menajeri değilsen kulüpten içeri dahi giremezsin. Ancak Türkiye’de bu işler maalesef ki çok farklı yürüyor. Her menajer için konuşmuyorum ancak kulüp başkanı ve yöneticiler ile aran iyiyse her şekilde istediğin oyuncunun transferini gerçekleştirebiliyorsun. Bunun bir an önce değişmesi gerekiyor. Başkanların her kişiyle muhatap olmaması gerekiyor’’ dedi.

‘CENK BİR DAHA YAPAMAZ’

Bir dönem Beşiktaş formasını da terleten eski golcü, Cenk Tosun transferini de değerlendirirken şöyle konuştu: ‘‘ Cenk Tosun, harika bir sezon geçirdi Beşiktaş’la. Hem Devler Ligi’nde, hem Süper Lig’de, hem de milli takımla çıktığı tüm maçlarda olağanüstü şeylerin altına imzasını attı. Böyle bir sezon ancak bir kere gelir. Şu an ise uyum süreci yaşıyor İngiltere’de. Oraya alıştıktan sonra başarılı olacağını düşünüyorum. Ancak kimse Cenk’ten, Türkiye’deki performansını beklemesin çünkü bu tip performanslar kariyeriniz boyunca sadece bir kere geliyor.’’

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

sizlere besiktask.org farkıyla sunulmuştur
http://www.fanatik.com.tr/2018/02/11/ersen-martin-turkiye-de-isler-maalesef-farkli-isliyor-1349705

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir