Kapat

Fikret Orman Batman’a neden gitti?

Anasayfa
Haberler Fikret Orman Batman’a neden gitti?
Fikret Orman Batman'a neden gitti?
Beşiktaş ve Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman, Cumartesi günü Ak Parti Batman İl Kongresine gitmişti ve Orman’ın bu gezisinin sebebi büyük merak uyandırmıştı.  Fikret Orman Batman’a neden gitti? sorusunun cevabı oldu. Ak Parti’nin Batman il kongresinde bulunan İş adamı Muzaffer Nasıroğlu, Fikret Orman’ın yakın dostu ve ilkokuldan beri arkadaşı. 

Bir süre önce hakkın rahmetine kavuşan merhum Necat Nasıroğlu’nun taziyesine katılan Fikret Orman, Cumartesi günü de Cumhurbaşkanının, Batman gezisine eşlik etmişti.

Yönetime girmeyi red etmişti

Beşiktaş Başkan Fikret Orman, işadamı Muzaffer Nasıroğlu’na daha önce yönetime girmesi için 3 kez teklifte bulunmuştu. Nasıroğlu ise yönetime girmeyi kabul etmemişti. 1966 Batman doğumlu olan Muzaffer Nasıroğlu, müteahhitlik yapıyor.

Muzaffer Nasıroğlu’nun Orman’ın listesine girmemesi üzerine çok yorum yapıldı…

“Muzaffer Nasıroğlu benim hayattaki en yakın arkadaşım. Işık Lisesi’nde ortaokulun birinci sınıfından beri arkadaşız. Birlikte yatılı okuduk, haftasonları gelip bizde kalırdı. Ortak işlerimiz de var. Hiçbir kararı onunla tartışmadan almamışımdır. O kadar yakınız. Ama Muzaffer çok önemli bir iş adamı ve çok yoğun. Değil full-time, part-time bile kulüp yöneticiliği yapacak vakti yok. Ben başkan olacaksam, Muzaffer de başkan olacaktır. Dün (Çarşamba) yönetim listesini beraber teslim ettik. Akşam onun uçağıyla İzmir’e gittik. Bugün işleri nedeniyle Ankara’ya gitti, yarından itibaren kampanya sürecinde yine beraberiz. Yönetim listesinde olmamasının tek nedeni yoğunludur. Onun dışında bir şey aramak dedikodu mekanizmasının ürünü. Beşiktaş’ta en önemli işlerimden biri bu dedikodu mekanizması sorununu çözmek olacak.”

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

sizlere besiktask.org farkıyla sunulmuştur
http://www.fanatik.com.tr/2018/02/04/fikret-orman-batman-a-neden-gitti-1347759

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir