Kapat

Fikret Orman’dan Talisca, Mario Gomez ve Aboubakar açıklaması

Anasayfa
Haberler Fikret Orman’dan Talisca, Mario Gomez ve Aboubakar açıklaması
Fikret Orman'dan Talisca, Mario Gomez ve Aboubakar açıklaması
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Aspor’da katıldığı programda gündeme dair önemli konularda açıklamalarda bulundu.

İşte Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın açıklamaları;

“Kendi içimde özeleştiri yapıyorum. Yaptıklarımız taraftarlar ve camia tarafından beğenince çok güzel tabii. Ama çok zor bir iş. Gelişen teknoloji ile birlikte yaşantınız da kısıtlanıyor. Heryerde telefonlar ve kameralar var. Çocuklarıma düşkünümdür ama hayatımı Beşiktaş’a adadım. Bazen çocuklarım için başkanlığı bırakacağıma dair düşünceler aklımdan geçmiyor değil.”

“TARAFTARLARIMIZIN BEŞİKTAŞ’A GÜVEN PROBLEMİ VARDI”

“Göreve geldiğimizde ilk işimiz yeniden güven kazanmaktı ve bunu başardık. Stadyumu yıktık kimse yapacağımıza inanmıyordu. Yönetimden bile ben ve birkaç kişi dışında kimse inanmıyordu. Bunu başardık. Taraftarlarımızın bazı alışkanlıklarını bırakmalarını sağladı. Kulüp üzerinden geçinen değil de kulübe katkı sağlayan bir profil oluşturduk.”

“FUTBOL KONUSUNDA KARARLARDA BASKINIM”

“İyi bir ekibimiz var. Çok müdahil olmam öyle bir yöneticilik tarzım yok. Onlar müdahil olurlar işlerine sahip çıkarlar. Futbolda da aynı şey geçerli. Futbolda da bizim kendi içimizde bir organizasyonumuz var. Yönetici arkadaşlarımız var. Tabi ki benim o işte fonksiyonum daha baskın. Daha işin içerisinde oluyorum. Çünkü Beşiktaş’ın en büyük geliri futbol takımı. Maaşlar, transfer ücretler en büyük giderler o. Gider ayağını sabitleyemediğimiz taktirde geliri sağlamayız.”
sizlere besiktask.org farkıyla sunulmuştur
http://www.fanatik.com.tr/2018/02/11/fikret-orman-dan-talisca-mario-gomez-ve-aboubakar-aciklamasi-1349588

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir