Kapat

Güntekin Onay: Love Kartal’ı doğru oyunla uçurur

Anasayfa
Haberler Güntekin Onay: Love Kartal’ı doğru oyunla uçurur
Güntekin Onay: Love Kartal'ı doğru oyunla uçurur
İşte Güntekin Onay‘ın yazısı:

“Kapanan savunmaları açmakta zorlanan siyah-beyazlılar, ayağa oynayıp Sambacı’yı ceza sahasında topla buluşturursa sonuca kolay gidecektir. Love, eğer defansın boşluklarına girdiğinde topu alırsa çabukluğu ve tekniğiyle golü yapar. Kenar ortalarıyla yüksek top atarsan iş yapmaz.”

Vagner Love, ligimizin son gol kralı. Kısa mesafede ve açık alanda öldürücü deparlarıyla her savunmanın başını ağrıtacak tipte bir forvet. Topla ve topsuz 15-20 metrelik deparlarda çok süratli. Gol vuruşlarında 2 ayağını da hemen hemen aynı düzeyde kullanabiliyor. Savunmanın boşluklarına girmeyi seven, stoperlerin kucağında kalmayan bir oyuncu. Ancak Beşiktaş’ın Vagner Love’a uygun bir futbol oynaması şart.

‘Q7 YERDEN OYNAMALI’

Özellikle Quaresma’nın biraz daha yerden paslarla Brezilyalı’yı buluşturması gerekecek. Doğru kullanılırsa Vagner Love bir futbol takımı için müthiş silaha dönüşebilir. Çok tecrübeli ve profesyonellik seviyesi üst düzeyde. Ligimizin yapısını bildiği için uyum sorunu da yaşamayacaktır. Özellikle rakipler alan bırakırsa bedelini pahalı öder. Kapanan savunmaları açmakta zorlanan Beşiktaş, yerden ve ayağa oynayıp Vagner Love’ı ceza sahası içinde topla buluşturursa yine sonuca kolay gidecektir.
sizlere besiktask.org farkıyla sunulmuştur
http://www.fanatik.com.tr/2018/01/31/guntekin-onay-love-kartal-i-dogru-oyunla-ucurur-1346551

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir