Kapat

Quaresma UEFA’ya konuştu: Henüz bitmedi

Anasayfa
Haberler Quaresma UEFA’ya konuştu: Henüz bitmedi
Quaresma UEFA'ya konuştu: Henüz bitmedi
UEFA‘ya konuşan Portekizli yıldız, Şampiyonlar Ligi’nde geçen sezon iyi bir tecrübe edindiklerini söylerken, ”Şu ana kadar çok iyiydik ama henüz bitmedi. Porto maçı ile gruptaki durumumuz netleşecek. Üst tura çıkmak istiyoruz ve bu hedefimizi başarabileceğimize inanıyorum.Bu sezon Şampiyonlar Ligi’ne nasıl hazırlanmamız gerektiğini biliyoruz. Grubumuzda en iyi oynayan takım olduğumuzu düşünüyorum. Birlikte hücum ediyoruz, birlikte savunuyoruz. Amacımıza ulaşmanın tek yolu da bu.” şeklinde konuştu.

“Maçta hislerimin beni etkilemesine izin veremem. Porto ve Beşiktaş benimle birlikte mezara kadar gidecek iki kulüp ama profesyonel olmalıyım. Porto’nun kazanmak istediğini biliyorum ama ben de kazanmak istiyorum. Takımım için elimden geleni yapacağım. Ancak bu Porto’ya sevgimi ve saygımı kaybedeceğim anlamına gelmiyor.Kariyerime boyunca büyük takımlarda, çok büyük isimlerle oynadığım için mutluyum. Çalışmaya devam edeceğim ve kariyerim bittiğinde başım dik olacak.” dedi.

Quaresma futbolun zorlu bir ortamı olduğunu ancak profesyonel oyuncuların eleştirilerle başa çıkması gerektiğini sözlerine ekledi. (Ntv Spor)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir