Kapat

Şenol Güneş yeni hedefi açıkladı!

Anasayfa
Haberler Şenol Güneş yeni hedefi açıkladı!
Şenol Güneş yeni hedefi açıkladı!
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Porto ile 1-1 berabere kalıp üst tura çıkmayı garantiledikleri maçın ardından konuştu.

Şenol Güneş, alınan galibiyetin önemine dikkat çekerken, üst turdaki hedeflerini anlattı. Güneş, son 16 turunda bir level daha yükselmeye çalışacaklarını söyledi.

İşte Şenol Güneş’in maç sonundaki açıklamaları…

”Grubu başlarken denk takımlar olarak adlandırmıştık. Sonuncu da olabilirdik ama birinci olduk. Son 2 maçta 4 puan aldık, daha fazla olabilirdik. Şampiyonlar Ligi’nde oynuyoruz. Şimdi gruptan çıktıktan sonra ne yapacağımızı görme şansımız var. Oyun kontrollü gidiyordu. Yediğimiz gol bir anlık hatamız oldu. 9 gol attılar. 9 golün 6’sını duran toptan attılar. İkinci yarı baskılı oynadık, pozisyonlar bulduk. Maçın tamamına baktığımız zaman galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum.”

”Öncelikle başkanımıza, yönetime, personele, oyuncularımıza teşekkür ediyorum. Herkese, tüm futbolseverlere teşekkür ediyorum. Türkiye’nin başarısıydı. Onu temsil ettik. Türkiye’de işçisi, köylüsü, memuru, çalışanı, çalışmayanı aynı duyguyu paylaşıyor. Umarım bu devam eder.”

”Şampiyonlar Ligi’nde şimdi bir level daha yükselmeye çalışacağız. Kendi oyunumuzu oynamay çalışıyoruz. Ülke olarak biraz gerideyiz. Bu geride olan şeyi yukarıya çıkarmaya çalışıyoruz. Geride dur, savunma yap mümkün değil.”

”Sevinmek, mutlu olmaz güzel bir şey. Üzülmeyi de sevinmeyi de bilmek lazım. Sabrettik bu günlere geldik.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir