Kapat

Hakkımızda

Beşiktaş, Türkiye’nin en çok taraftara sahip olan köklü takımlarından bir tanesidir. 1903 yılında kurulan takım siyah beyaz renkleri ve çarşı taraftar grubu ile öne çıkmaktadır. Takım, taraftarları ve başarılı sonuçları ile ön plandadır. BEŞİKTAŞK adlı sitemiz Beşiktaş ile ilgili her şeyin öğrenilebileceği ve son durumların takip edilebildiği köklü bir sitedir.

Sitemiz tam olarak 2009 yılında kurulmuş fakat son dönemlerde faaliyet gösterememiştir. Şimdi yeniden canlandırılan ve aktif hale gelen sitemizi takip ederek Beşiktaş konusundaki tüm organizasyonları ve maçları öğrenebilirsiniz. BEŞİKTAŞK, Beşiktaş taraftarı için özel olarak kurulmuş sitelerden biridir. Sitede Beşiktaş ile ilgili duvar kağıtlarından maç haberlerine kadar her şeyi ve her detayı bulabilmek mümkündür. Beşiktaş ile ilgili yalnızca futbol haberlerini değil voleybol ve basketbol ile ilgili diğer spor dallarının son durumlarını öğrenebilmekte mümkündür.

Beşiktaş ile ilgili her şey

Beşiktaş denince akla yalnızca futbol takımı gelmemelidir. Basketbol ve voleybol alanlarında da oldukça başarılı işlere imza atmış olan Beşiktaş ile ilgili tüm içerikleri sitemizde bulabilmeniz mümkündür. Besiktask.org’da Avrupa ligi ve tüm diğer tüm haberleri bir arada görebilirsiniz. Beşiktaş ile ilgili video içeriklerine ve maçlarla ilgili geniş özetlere site üzerinden kolaylıkla ulaşabilmek mümkündür. Bunun yanı sıra popüler olan ve en çok okunan içeriklere ulaşmanızda ve incelemenizde mümkündür. Bu ve bunun gibi tüm hizmetler için sitemizi takibe devam edebilirsiniz.

Haberler

Sitemizde Beşiktaş’ın yaptığı son uygulamalar, futbolda gerçekleşen son durumlar ve diğer tüm bilgileri haberler köşemizde bulabilirsiniz. Besiktask.org’a üye olabilir ve Beşiktaş ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi sitemizden takip edebilirsiniz. Sitemiz oldukça eski ve köklü olduğundan her geçen gün gelişecek ve siz Beşiktaş taraftarları için hizmet vermeye son hızda devam edecektir.