Kapat

Beşiktaş’lı Futbolcuların Dövme Tutkusu!

Anasayfa
İçerik Köşesi Beşiktaş’lı Futbolcuların Dövme Tutkusu!

Dövme her şeyden önce vücut sanatıdır. Sigara gibidir, yaktıkça yakasın gelir. Tıpkı Flash tv’de ne zaman başladığı bilinmeyen ve hiç bitmeyecekmiş gibi görünen halay gibidir. Bakalım hangi başarılı Beşiktaş’lı futbolcular bu halayın oyuncuları…

İşte dövmeleri ile ünlü 7 Beşiktaş’lı futbolcumuz;

 

 

1. Gökhan Töre

Başarılı oyuncu, sağ koluna “Sabri 55” yazdırmıştı. Akıllara Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu’nu getirdi fakat nedeni tabikide başkaydı. “Sabri” dedesinin ismi “55” ise memleketi Samsun’u temsil ediyordu.

 

2. Ricardo Quaresma

Dövme konusunda iddialı olan isimlerden kendisi. Tabi ki de en çok dikkat çeken yüzündeki gözyaşı dövmesidir. Portekizli yıldız oyuncunun bu konuyla ilgili “Oyun stilimi değiştirirsem kendime güvenimi kaybederim. Milano’da böyle oldu. Oyundan zevk almayı unuttum. Bir sabah kalktım ve ağlamaya başladım. Yıllar sonra yaptırdığım gözyaşı dövmesini oyundan çok zevk aldığımı hissettiğim an ağladığım o günleri unutmamak için yaptırdım.” açıklamasını yaptı.

 

3. Anderson Talisca

Kolları yetmemiş olacak ki boynuna bile bolca yaptıran dövme sevdalı sniper 🙂

 

4. Pepe

Her ne kadar her maçta bileklik kullansada , bileğindeki balık burcu dövmesi onun astroloji ile ilgili bir yanı olduğunu gösteriyor.

 

5. Alvaro Negredo

Başarılı baba , Middlessbrough’ta oynadığı dönemde kolundaki dev dövmeye kızlarının doğum tarihini de eklemeyi ihmal etmedi.

 

6. Caner Erkin

Şimdilerde ikiz babası olmaya hazırlanan başarılı oyuncu, koluna eşi Şükran Ovalı’nın dövmesini yaptırdı. Büyük jest !

 

7. Adriano

Bir başka dövme tutkunu daha. Hatta dövme yaptırmayı ve Beşiktaş’ı çok seviyor olacak ki “kartal dövmesi yaptırmak istiyorum.” bile dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir