Kapat

En Karizmatik Beşiktaş’lılar

Anasayfa
İçerik Köşesi En Karizmatik Beşiktaş’lılar
En Karizmatik Beşiktaş’lılar

Yakışıklılık ya da karizmatik olmak biraz göreceli bir kavram, fakat biz bugüne kadar en karizmatik bulduğumuz Beşiktaş’lı futbolcuları sizler için listeliyoruz, ayrıca listese olması gereken isimleride sizlerden yorum olarak bekliyoruz. 🙂

 

 

* İlhan Mansız


Beşiktaş tarihi boyunca en karizmatik sporcusu İlhan Mansız’dır. Türkiye, Japonya ve Almanya’da en sevilen, genç kızların aşığı olduğu çok donanımlı sporcu ve aktör. Japon takımlarından Vissel Kube’de oynadığı dönemlerde, tribünlerde Japon kızların tezahüratlarıyla karizmasına yıldız takmıştır. Milli buz paten sporcusudur. 2002 Dünya Kupası’nda Senegal’e attığı Altın Gol ile hala karizmasının üstüne çıkılmamış, Kırım Tatarı, Almanya doğumlu Türk futbolcudur.

* Feyyaz Uçar


Kibar Feyzo lakabıyla Beşiktaş tarihine karizmatik imza atmış forvet oyuncusudur. Feyyaz’ın karizması, futbol başarılarından, dikte eden bakışlarından ve efsane golcü sıfatından almaktadır.

* Metin Tekin


Metin Ali Feyyaz üçlüsünün günümüzde Messi, Neymar ve Suarez üçlüsü gibi anıldığı dönemlerde karizma kazıması yapmıştır. Her maç üçleme yaparak Feyyaz gibi uçan, Ali gibi top sektiren Sarı Fırtına, 34 kez Milli Takım’da oynamıştır.

* Ali Gültiken

Kupalar koleksiyoncusu, sempatik gülümsemesi ve gol üreticiliğiyle karizmatik Beşiktaş futbolcularının efsanelerindendir. En şahane üçlü deyince akla gelen Ali Gültiken, futbolun temiz yüzlü gençlerinin başında geliyordu. Karizmatik ışığını hala görmek mümkün.

* Olcay Şahan

Peygamber görünümlü insan formatında, yeni nesil tarafından ”uzaylı” gibi lakaplarla anılan, saçları ahenkli, pençeleri keskin yeni dönem Beşiktaş futbolcularındandır. Karizmasıyla sahalarda top koşturan ünlü futbolcu, saç- sakal kombini, kemiksi yüz hatlarıyla en karizmatik Beşiktaşlılar arasındadır.

* Cenk Tosun

”Hadi Gelin” üslubunu yeşil sahada en çok yansıtan futbolcu  Cenk Tosun, özellikle kafa yapısıyla karizmatik futbolcudur.

* Mert Nobre

ISTANBUL, TURKEY – OCTOBER 31: Mert Nobre of Besiktas JK during the Turkish Super League match between Besiktas JK and Ankaragucu held on October 31, 2009 at the Inonu Stadium in Istanbul, Turkey. (Photo by Bulent Kilic/EuroFootball/Getty Images)

Brezilya asıllı Türk futbolcu, yakışıklı duruşu, sempatik hareketleriyle en etkili karizmatik futbolcular arasındadır.

* Sergen Yalçın

Onun karizması yakışıklılık yahut çekicilikten değil sempati ve farklı mimiklerinden gelmektedir. Şirin karizmatikler arasındadır.

* Ricardo Quaresma

Portekizli karizmatik futbolcu Beşiktaş’ın sempatikleri arasında karizma listesine eklenmiştir.

“En Karizmatik Beşiktaş’lılar” üzerine 1 yorum

  1. buse says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir